Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Path
ps: يونلور

en: Host
ps: کوربه

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Key
ps: کيلی
