Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Path
ro: Cale

en: Host
ro: Gazdă

en: Key
ro: Cheie
