Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Path
sk: Cesta

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Key
sk: Kľúč
