Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Path
sl: Pot

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: Key
sl: Ključ
