Instant Solr Index (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Path
ta: பாதை

en: Host
ta: புரவலன்

en: Port
ta: துறை

en: Key
ta: சாவி
