Instapage (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
