Instapage (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Email
lv: E-pasts

en: Page
lv: Lapa

en: Add new page
lv: Pievienot jaunu lapu
