Instapage (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Email
mn: Имэйл

en: Page
mn: Хуудас
