Instapage (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Page
vi: Trang

en: Add new page
vi: Thêm trang mới

en: Disconnect
vi: Ngắt kết nối
