Instapage (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: Page
fil: Pahina
