Instapage (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ
