Instapage (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Email
ne: ईमेल

en: Page
ne: पृष्ठ
