Instapage (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Email
sk: E-mail

en: Page
sk: Strana

en: Add new page
sk: Pridať novú stránku
