Instapage (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ
