InstaPost (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು
