InstaPost (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Image
lv: Attēls

en: Send
lv: Sūtīt

en: Message template
lv: Vēstules veidne
