InstaPost (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Image
mn: Зураг

en: Send
mn: Илгээх
