InstaPost (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Login
pl: Zaloguj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Image
pl: Obraz

en: Send
pl: Wyślij
