InstaPost (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Login
ru: Логин

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Image
ru: Изображение

en: Send
ru: Отправить

en: cURL enabled
ru: cURL включён
