InstaPost (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Image
sk: Obrázok

en: Send
sk: Odoslať
