InstaPost (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Image
ta: படம்

en: Send
ta: அனுப்புக
