InstaPost (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Send
bo: སྐུར་བ
