InstaPost (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Login
ca: Entrada

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Image
ca: Imatge

en: Send
ca: Enviar
