InstaPost (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Login
de: Anmelden

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Password
de: Passwort

en: Image
de: Bild

en: Send
de: Senden

en: Message template
de: Nachrichtenvorlage
