InstaPost (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Image
el: Εικόνα

en: Send
el: Αποστολή
