InstaPost (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Image
fi: Kuva

en: Send
fi: Lähetä
