InstaPost (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Message
hi: संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Image
hi: चित्र

en: Send
hi: भेजें
