InstaPost (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Image
hu: Kép

en: Send
hu: Küldés
