InstaPost (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Login
ja: ログイン

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Image
ja: 画像

en: Send
ja: 送信

en: Instagram
ja: インスタグラム
