InstaPost (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Image
nl: Afbeelding

en: Send
nl: Versturen
