InstaPost (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Image
ro: Imagine

en: Send
ro: Trimite

en: Message template
ro: Șablon de mesaj
