InstaPost (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Login
sl: Prijava

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Image
sl: Slika

en: Send
sl: Pošlji
