InstaPost (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Send
te: పంపించు
