InstaPost (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Login
ug: كىرىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Send
ug: يوللاش
