InstaPost (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Login
uk: Вхід

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Image
uk: Зображення

en: Send
uk: Надіслати

en: symbols
uk: символи

en: cURL enabled
uk: cURL увімкнено
