InstaPost (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Image
vi: Ảnh

en: Send
vi: Gửi
