Insurance Theme (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Help
ps: مرسته

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ
