Insurance Theme (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
