Insurance Theme (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Help
oc: Ajuda

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Titles
oc: Títols

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Only in admin section
oc: Unicament dins l'administracion

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Main background
oc: Rèireplan principal
