Insurance Theme (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Help
lt: Pagalba

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas
