Insurance Theme (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Help
ml: സഹായം

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
