Insurance Theme (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Help
et: Abi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Main background
et: Peamine taust
