Insurance Theme (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính
