Insurance Theme (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Help
ar: المساعدة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية
