Insurance Theme (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Help
bg: Справка

en: Titles
bg: Заглавия

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: You are here
bg: Вие сте тук
