Insurance Theme (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی
