Insurance Theme (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Help
uk: Довідка

en: Titles
uk: Заголовки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Breadcrumb settings
uk: Налаштування рядка навіґації

en: Display breadcrumb
uk: Відображати рядок навіґації

en: Breadcrumb separator
uk: Роздільник рядка навіґації

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Only in admin section
uk: Тільки в адміністративному розділі

en: Text only. Don’t forget to include spaces.
uk: Тільки текст. Не забудьте додати пробіли.

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Main background
uk: Основне тло

en: Bottom first column
uk: Перша нижня колонка

en: Bottom second column
uk: Друга нижня колонка

en: Bottom third column
uk: Третя нижня колонка

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж
