Insurance Theme (7.x-2.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Help
ka: დახმარება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
