Insurance Theme (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
