Insurance Theme (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Help
sk: Pomoc

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Main background
sk: Hlavné pozadie
